Hakkımda

Merhaba!
Ben Melissa. Almanya Oberhausen doğumluyum. 2000'li yılların başında Türkiye'ye temelli dönüş yaptım. Anneannem ve dedem tarafından büyütüldüm. Anneannemi, hayatımın en kıymetli insanını 2015 yılında kanserden kaybettim. Dedem Allah uzun ömür versin ki hala hayatta.

Kırklareli Üniversitesi Dış Ticaret ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum. Ancak meslek hayatıma paralel bile sayılmayacak bir alanda, bankacılık sektöründe devam etmeye başladım. 2016 yılında evlendim ve eşimin farklı şehirdeki bir üniversitede Öğretim Görevlisi olması nedeniyle eş durumu vesilesiyle istifa etmek durumunda kaldım.

Kitap okumayı çok severim. Sık sık yaptığım kitap alışverişlerini, okuyup beğendiğim yahut beğenmediğim hemen hemen tüm kitapları burada paylaşmayı planlıyorum. Özellikle Haruki Murakami ve Dünya Klasikleri hayranı olduğumu söyleyebilirim.

Dizi ve film izlemek en büyük hobilerim arasında.
Anne With Ann E, Vis a Vis, La Casa De Papel, How I Met Your Mother, Breaking Bad, The Big Bang Theory, Ozark şuan aklıma gelen en sevdiğim dizilerden.
Bu ve nicesi yapıtlar hakkında da bol bol konuşmayı umuyorum burada...

Hayvanları çok severim.
Mahallede beslediğim tüm demirbaş kedilerimin bile ismi vardır. Hatta öyle ki mahallemizin güzel kızı Aylin'in bir yavrusunu kısmen zorunlu sebeplerden sahiplenerek kedi nüfusumu 3'e çıkartmış ve hayatıma 3 kedi annesi olarak devam etmekteyim.
En büyük kedim Aybars, erkek.
Ortanca kedim Aydilge, dişi.
Evin en küçük üyesi Şermin, o da dişi.

9 Eylül 2020 tarihinde, ansızın gelip açtığım blog adresim için çok uzun bir yol, çok uzun bir ömür diliyorum.
Dilerim yazdıklarımı ve çizdiklerimi okumak size keyif ve huzur verir!

Sevgiler :')

Yorum Gönderme

Whatsapp Düğmesi yalnızca Mobil Cihazda çalışır

Ne Aramıştınız?