Yves Rocher Parfüm Alışverişim

 

Bundan seneler seneler önce annem Avon'dan Far Away parfüm almıştı bana. O günden birkaç ay öncesine kadar sekmeden kullandım o parfümü. Bence o koku Europha parfümün müadili gibiydi ki bu yüzden dönüşümlü kullanıyordum. Üçüncü daimi kokum da Yves Rocher So Elixir'di. Fakat fiyat politikalarına tepki amaçlı uzun süre alışveriş yapmadım oradan. Neyse ki bu saçmalığa bir dur dediler.
Her neyse....
Bir parfüm bana ortalama 1 ay gittiği için (en fazla) çantama atmak için Yves Rocher'ye girdim geçen hafta. İki parfüm satın aldım, diğerini de 800 TL'yi geçen bir alışveriş yapınca yanında hediye verdiler ˆˆ

So Elixir benim önceden de kullandığım, kalıcılığını çok beğendiğim, özellikle giysi üzerinde muazzam bir kalıcılık sağladığına emin olduğum EDP türü bir parfüm. Ben odunsu, ağır kokuları sevdiğim için tam benlik ama çok ağır diyemem tabi parfüm için.CUIR DE NOIR ise benim ilk kez kullandığım, orada bakınca çok beğendiğim, çikolata ve baharat karışımı bir kokusu olan, orta kalıcılık ve ağırlık konusunda da bu kadar yoğun içeriğe rağmen hafif orta bir EDP parfüm. Kesinlikle missss! ˆˆ
Monoi ise bana hediye verdikleri ancak tek kelimeyle bayıldığımmmmm bir koku oldu. Kalıcılık, hafiflik ve ferah bir koku olmasına rağmen bu ay sonunu bulmadan biteceği aşikar. O kadar harika kokuyor ki. İşin ilginç yanı ürün EDT değil, EDP. Ama kesinlikle yaz kış kullanılacak bir parfüm oldu benim için.

Yves Roche markasını gerçekten parfüm konusunda seviyorum. So Elixir benim yine bebeğim olmaya devam edecek. Bundan sonra mobil uygulama ve online siteden bol bol stok yapacağım kısmetse.

Hafif, temiz koku sevenlere Monoi'yi kesinlikle tavsiye ederim. Baharatlı, yoğun sayılan bir koku arayanlara da şüphesiz Elixir tavsiyemdir.

Yves Rocher'den başka ürünler de aldım. Onları da ayrı bir başlık ve yazı altında toplayıp paylaşacağım kısa zaman içerisinde. Şimdilik mis kokan günler! :)

CONVERSATION

0 Yorumlar:

Yorum Gönder