İstanbul HikayesiCumartesi günü ani bir telefonla apar topar İstanbul'a gittik. Akşamüstü 16:00 aracıyla çıktık, 19:25 gibi İstanbul sınırlarına karışmış oldum bile. O gün biraz yorucu, yoğun ve karmaşık geçmiş olsa da en zoru sıcaklarla mücadele etmekti sanırım. Sıcakları gerçekten sevmiyorum.

Ertesi gün doya doya gezdik eşimle. Özlediğim neresi varsa gittik ve bol bol da alışveriş yaptık. Eşim de sağ olsun istediğim daha üst model tableti ve klavyesini aldı. Hatta şuan oradan yazıyorum blog yazımı :) Bir de yanına akıllı Fit bileklik eklemiş. Şimdi işim korkunç derecede kolaylaştı. Tüm cihazlarımın markası aynı olduğundan hepsini eşitledim, senkronize devam ediyorum. Özellikle bildirimleri saat üzerinden kontrol edebilmek büyük nimet. Onu da bugün yolculukta anlamış oldum ˆˆ

Kitap alışverişi de yaptık ancak ben alacaklarımı internetten aldığımdan dolayı sadece iki kitap aldım. D&R'da bir kitaba ikincisi %60 indirimli olunca yıllar yıllar evel Türkçe öğretmenimin tavsiye ettiği ''Bin Muhteşem Güneş'' ve İclal Aydın'ın son çıkan kitabını aldım. Zaten okunacaklar listem oldukça kabarık. Onları bir ara eritmem gerek fakat görünen o ki bu ara okumak konusunda pek verimli olamayacağım çünkü pandemi sebebiyle 2 senedir hiçbir yere gitmeyen biz yaz bitmeden kendimize güzel bir gezme planı çıkarttık ˆˆ Keyfim yerinde ve her şey istediğim gibi devam ediyor. 

Öte yandan da kendime farklı, klasik modellerin dışında bir koltuk takımı bakıyorum. İçime sinen, güzel bir şey bulabilirsem yaz bitmeden de salonu değiştirirsem her şey şimdilik tastamam! 

Tutun hayata sımsıkı!
CONVERSATION

3 Yorumlar:

  1. Her şey hep böyle istediğin gibi gitsin, tüm dileklerin gerçek olsun Mely 🍀🙏

    YanıtlaSil
  2. üstteki fotiyi nerde çektin, söleseneee :)

    YanıtlaSil
  3. merhaba tabletinizin markası ne? bende alacağım yeni bir tane de araştırıyorum.

    YanıtlaSil