İkinci Üniversitemden Mezun oldum!

 


Uzun zamandır bundan daha çok sevindiğim bir şey olmadı sanıyorum. Sabahlara kadar çalıştığım, çalışıp uyumadan sınavlara gittiğim günlerin ve verdiğim tüm emeklerin sonucunu en düşük notum 87 olarak aldım veeeeee mezunum!


Yapamadıklarımı yaptığım, yapmaya devam etmeyi planladığım her şeyi kimi zaman tam kimi zaman eksik de olsa hayata geçiriyorum ve bunun muazzam hissi bambaşka. Yüksek Lisans yapmak istiyorum. Bu ay ALES sınavlarına hiç zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacağım. Yüksek Lisans alanımı tam belirlemiş sayılmam ancak şuan için en sevdiğim ders Pazarlama. Bu alanda ya da ekonomi alanında olur tercihim sanırım. Gerçekten çok heyecanlıyım. İkilediğim diplomaların üstüne bir de Yüksek Lisans yaptım mı, tamamdır. Aslında şöyle üniversite bölümlerine bakıyorum da... Heves ettiğim nice bölüm var. Şu aralar İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümüne merak sarmış olduğumdan bahsetmiyorum bile. Fakat üniversite sınavına bir kez daha gireceğim. Evet :) 


Hoşçakal İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi İşletme Bölümü hayatı.

Hoş gel planlarım, heyecanları ve mutluluklarım. 

Çok şükür, bin şükür.

CONVERSATION

3 Yorumlar:

  1. Hayrını görün inşallah ne kadar güzel maşallah Sübhanallah 🥰

    YanıtlaSil
  2. hadi maşallah maşallah. ales sonra yds, yökdil filan, alesden yüksek not al, yds den de 55 filan alsan yeter sanırım. başarılar kolaylıklar sana, planları hedeflerine ulaaaş :)

    YanıtlaSil
  3. Tebrik ediyorum canım seni. Tüm hayallerini gerçekleştir inşallah :)

    YanıtlaSil