10 Mayıs 2021 Pazartesi

Loreal Şeker Peelingi - Işıltı Canlandırıcı


Yüzüme çok fazla kimyasal ürün kullanabilen birisi değilim. Hatta öyle ki kozmetik yüz temizleme ürünleri ve tonikleri dahi kullanamıyorum. Bunun için özel ürünler kullanarak cildime eski hayatı geri zar zor kazandım.
Ancak Loreal'in her türlü ürünü cildimde sivilce patlaması yaratırken nasıl olduysa Şeker Peelingi inanılmaz iyi geldi. Cildimi canlandırması, cildimi aydınlatması ve gözenekleri gerçekten temizlemesi konusunda inanılmaz hoşuma gitti. 

Ben ayrıca farklı şekillerde kullanım yapıyorum. Bazen sadece dudak peelingi olarak kullanıyorum bazen ise maske olarak kullanıyorum. Bazen de cildimi yıkarken peeling şeklinde kullanıyorum. Gözenekleri çok büyük olmadığı için herhangi bir çizme ya da acıma durumu söz konusu olmuyor. Benim gibi cildi hassasiyet ve sivilceye yatkın cildin tahriş dahi olmaması çok zorken bunu başarmış üründen bahsetmeden geçmek istemedim.

Ürünün ağır bir kokusu yok, temizlenmesi ise ılık su ile oldukça kolay. Cilde yapışan türden bir özelliği yok. Aynı zamanda hava almaz kapak sistemi de oldukça hoşuma gitti. Bazen her gün, bazen gün aşırı kullanıyorum. Etkisi de 5 gün kadar sürüyor. 5 günlük bir cilt yumuşaklığı ve parlaklık durumu oluyor. 
Böyle bir ürün alıyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Dip Not: Tamamen tavsiye yazısıdır. Herhangi bir reklam, satış pazarlama, iş ortaklığı bulunmamaktadır.

  1. Hımm ne güzelmiş, deneyeyim ben de. Tavsiye için teşekkürler🦋

    YanıtlaSil
  2. Blogunuzu yeni keşfettim. Tavsiye için teşekkürler... :)

    YanıtlaSil

Whatsapp Düğmesi yalnızca Mobil Cihazda çalışır

Ne Aramıştınız?