IG TV Yayınına Başladım!


 İnstagram sayfamı açtığımdan beri gündelik görseller ve kitaplardan sık sık paylaşımlar yapıyordum. Orayı kendime bir günce sayfası gibi hazırladım diyebilirim. Kimi zaman okuduklarımdan, kimi zaman izlediklerimden, kimi zaman da andan görsellerle süslüyorum sayfamı. Fakat biraz daha aynılığın dışına çıkıp daha farklı şeyler oluşturmak istedim. Hal böyle olunca da canlı yayın ihitmalini eledim çünkü çok yoğun takipçi kitlesi olan bir sayfam olmadığı için muhtemelen 3-5 kişiyle sınırlı kalacaktı yaptıklarım. Zamanla gelen takipçilerin de arayıp bulabildiği bir şey yapmayı tercih edip IG TV videosu çekmeye karar verdim.

Bunun üzerine düşünmem ortalama 1.5 ayı buldu. Nerede çekeceğim, neler konuşacağım, hangi kitaplardan bahsedeceğim, hangi günler ya da kaç günde bir paylaşım yapacağım gibi birçok soru işareti için cevap bulmam gerekti. Bunu düzenli ve sürekli yapmak istiyorum çünkü. Ve sonunda bugün çekmem herhalde derken akşam kalktım ve videomu çektim! Düzenledim ve yayımladım. Şuan profilimde IG TV kısmında videom mevcut. 

Bundan sonra da kısmetse her hafta video paylaşmayı düşünüyorum. Amacım bazı konularda bazı noktaları daha değerli hale getirerek anlamlandırmak. Umarım çok daha güzel olur ve çok daha fazla kitleye ulaşıp, başkalarına fikir olurum :') Ara ara yazıklarımı buradan da duyururum elbette! ^^ 

Ayrıca takip etmek ve videolarımı izlemek isterseniz diye linkimi de bırakıyorum.

İnstagram: https://www.instagram.com/melyblogcom/     ya da @melyblogcom olarak bulabilirsiniz.

Sevgi ve selamlar!

CONVERSATION

7 Yorumlar:

 1. Hayırlı olsun. Umarım istediklerini yapabilirsin. Benim Instagram hesabım yok. Silmiştim. Şu sıralar pek tahammül edemiyorum. Bir gün geri dönersem sendeyim :))

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar.
  Güzel bir fikir ve güzel bir uğraş. Allah yar ve yardımcınız olsun, başarılar dilerim. Şimdi benim Instagram'da herhangi bir hesabım yoktur. Sizin şu yayınınızı da merak ettim doğrusu. Instagram'da hesabım olmadan sayfanıza erişebilir miyim? Yoksa, mutlaka Instagram'da aktif bir hesabım olmak mı zorunda?
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
 3. Merak ediyorum, yalnızca hobi amacı mı güdüyorsunuz?

  YanıtlaSil
 4. Sonra oda yetmeyecek hocam, artık zamanla youtube a da girersin :)) eh şimdiden hayırlı olsun diyelimm :)

  YanıtlaSil
 5. Hayırlı olsun umarım, amaçların ve hedeflerin doğrultusunda istediğin yere varırsın. Başarılar...

  YanıtlaSil